Hledáte tip na vánoční dárek? Dámská kabelka je sázka na jistotu!

Začíná čas klidu a míru. Příroda se pomalu chystá ke spánku, na stromech už nezůstalo téměř žádné listí a dny jsou čím dál kratší. Dýňové latté za chvilku vyměníme za pořádný čaj či svařák a užíváme si každý vzácný paprsek sluníčka. Ať chceme nebo ne, za chvilku nám začne zima klepat na dveře. A s ní i dlouho očekávaný advent.

Jestliže jste ještě nezačali přemýšlet nad vánočními dárky, je nejvyšší čas to napravit. Nejspíš si říkáte, že je na shánění dárků ještě brzy. My však zastáváme heslo: štěstí přeje připraveným! Navíc se tak vyhnete vánočnímu shonu. Abychom vám to ulehčili, přinášíme inspiraci na dárek pro maminku, manželku, kamarádku,… doplňte dle libosti. Přeci co udělá ženě největší radost? Dámská kabelka!

darek - kabelka 1

Dámská kabelka jako ideální dárek

Proč ženy milují kabelky? Nejspíš proto, že se jedná o skvělý módní doplněk, kterým můžete zdokonalit svůj outfit. Zkrátka nás baví mít v záloze více typů kabelek na různé příležitosti. Na ples psaníčko, do města crossbody a na rande třeba něco luxusnějšího. Proč taky ne?

Kromě toho ženy zbožňují různé kapsičky, kam mohou schovat nezbytné drobnosti. Nebo tajnosti. To už samozřejmě záleží na každé ženě. Suma sumárum je dámská kabelka nejen součást našeho módního stylu, ale také nepostradatelným pomocníkem. Čím se ale řídit, když vybíráme kabelku pro určitou dámu?

  • Komu kupujete kabelku? Rozdílný vkus bude mít dospívající dívka a třeba žena ve středním věku.
  • Jaký je její styl? Vážně jí chcete darovat kabelku s pestrými vzory, přestože má ráda střídmost?
  • Typ kabelky také hraje zásadní roli. Některé ženy vyžadují velký úložný prostor, další zase psaníčka. Můžete vybrat kabelku do ruky, na rameno nebo opět populární ledvinku.
  • Přemýšlejte i nad materiálem. Pokud je obdarovaná zarputilá ochránkyně zvířat, asi těžko bude jásat z kožené Možná by ji spíš potěšil originální korek.
  • Pokud máte možnost, neuškodí, když se podíváte do její skříně. Zjistíte tak její nejoblíbenější kousky, ke kterým se nová kabelka může hodit.

5223_jessica-ruzove-damske-psanicko-na-retizku

Inspirace plná barev

Život je barevný, tak se toho nebojte. Zářivá a vzorovaná kabelka může být skvělým dárkem. Zejména pokud víte, že obdarovaná výrazné barvy miluje. Skvělou volbou bude neobvyklá tyrkysová, nadčasová červená nebo mladistvá růžová. Pokud navíc vybíráte kabelku pro teenagerku, nemusíte se držet zkrátka. Obvykle v tomhle věku platí, že čím extravagantnější, tím lepší.

Dámy, které se zhlédly v elegantním stylu Francouzek, nepohrdnou neutrálními odstíny. Mezi ně patří velmi oblíbená béžová, hnědá a šedá. Výhodou těchto barev je, že se dají zkombinovat prakticky s čímkoli.

Vybíráme dámskou kabelku…

Máte stále dilema, jaký typ kabelky vybrat? Pro váhavé je tu výběr dámských kabelek vhodný pro všechny věkové kategorie. Protože inspirace není nikdy dost…

  • Pro dceru: jestliže kupujete kabelku mladé dívce, měli byste zapomenout na klasiku i tmavé barvy. Probuďte v sobě kreativitu a vsaďte na hravé potisky, výrazné barvy a metalické Můžete si být jistí, že podobným kouskem zaručeně sklidíte úspěch.
  • Pro maminku či babičku: tyto ženy už obvykle mají svůj vkus, takže byste se měli řídit převážně jím. Co ale určitě ocení, je kvalita. Zaměřte se tedy na kožené kabelky, které vydrží mnoho let. Skvělou volbou bude kabelka větší velikosti, protože místa není nikdy dost, zejména když je třeba udělat i menší nákup.
  • Pro partnerku/manželku: muži se v módě obvykle příliš neorientují, ale jistě máte aspoň malou představu, co se vaší ženě líbí. Pokud si nejste jistí, zkuste dárek proměnit v romantické gesto. Darujte luxusní dámské psaníčko a přihoďte k němu lístek do divadla. Úspěch zaručen!
  • Pro kamarádku: když vybíráte kabelku pro kamarádku, může to být někdy tak trochu sázka do loterie. Nejlepší taktikou je nenápadně zjistit, jaké kousky ve skříni má. Jestliže máte jakékoli pochybnosti, kupte kabelku v neutrálním odstínu, protože ta se hodí ke všemu. Případně neurazíte tolik oblíbenou crossbody taškou.

4665_kozena-damska-kabelka-shaila-mentolova-zelena

Udělejte radost pod stromečkem dámskou kabelkou

Koupě dámské kabelky není žádná věda! Stačí se řídit vkusem dané ženy, popřemýšlet nad typem kabelky, barvou a materiálem. Pak už jen zbývá dárek krásně zabalit a čekat na tu jedinečnou chvíli. Jestliže stále tápete, podívejte se na naši nabídku dámských kabelek. Buďte v předstihu a užijte si Vánoce bez zbytečného shonu.