Je čas pořídit si novou letní kabelku! Přivítejte slunečné počasí stylově

Tropické teploty, zmrzlina, návštěva koupaliště, vysněná dovolená,… Ani jsme pořádně nepostřehli, že se k nám blíží léto. Konečně nastává čas, kdy odkládáme vrstvy oblečení a vytahujeme ze skříní oblíbené šaty a sukně. Mnohem více teď přemýšlíme nad kombinováním jednotlivých kousků a snažíme se, aby celkový dojem byl víc než pozitivní. V létě jsme zkrátka o něco odvážnější a máme chuť tak trochu experimentovat.

letni kabelka

Pomyslnou třešničkou na dortu je správně zvolená kabelka, která rozzáří celý outfit a stane se dominantním prvkem. Možná že i vy přemýšlíte nad koupí nové letní kabelky, vhodnou nejen na výlety. My, ženy, obvykle máme tendence kupovat kabelky různých typů, abychom v případě nečekaných událostí neměly problém sladit celý outfit. Když se však objeví kabelka s velkým K, stane se z ní věrný přítel. Prostě ji bereme všude s sebou. Podívejte se na dnešní dávku inspirace a najděte přesně takovou.

Jak vybrat správnou letní kabelku?

Čím se řídit, když vybíráte kabelku? Jestliže ji chcete využívat k různým příležitostem, od posezení s kamarádkou po celodenní výlet, zaměřte se nejen na design. Je důležité popřemýšlet nad velikostí kabelky, zda ji můžete nosit v ruce či přes rameno, z jakého materiálu je a v neposlední řadě jestli se vám hodí k vašemu oblečení. Co takhle vybrat takovou, kterou opravdu nedáte z ruky?

Ideální typ letní kabelky

Pobíhání po městě, festivaly, turisté na každém kroku,… Konečně nastává čas výletování, kdy si můžeme odpočinout a rozšířit si obzory. V těchto případech se vyplatí mít volné ruce. Na druhou stranu není nad to, když máte všechny své věci poblíž. A přesně k tomu jsou ideální kabelky typu crossbody. Jelikož se dávají přes tělo, tak vás nepřekvapí případní kapsáři, kteří mohou číhat ve frontách či v tlačenicích. Navíc vypadají stylově. Vybrat si můžete z různých velikostí, stejně tak z barev. Je libo zářivě růžovou, nebo spíš dáváte přednost neutrálním odstínům?

Dalším typem vhodné letní kabelky je plážová taška. Nenechte se zmýlit, rozhodně se nejedná o obyčejnou nudnou tašku. Její výhodou je nejen velikost, ale také lehkost a zároveň pevnost. Využijete ji u moře, na koupališti, na několikadenních výletech nebo prostě jen při větším nákupu. A právě k létu se hodí veselé barvy a vzory, které dodají energii a optimismus.

444-1_letni-lehka-plazova-taska-zelena-s-kvitky-sp-a

Létu vládne hravost!

K létu rozhodně patří výrazné odstíny nejrůznějších barev. Je prokázáno, že barvy mají obrovský vliv na psychiku člověka. Ve slunečném počasí se snažte vyhnout černé, přestože je klasikou všech klasik. Jestliže se nebojíte trochu experimentovat, vyzkoušejte třeba tyrkysovou, která rozbije sebenudnější outfit. Pokud toužíte přece jen po umírněnější kabelce, zvolte světlou barvu.

Kromě barev jsou in také vzory, jako jsou například zvířecí a květinové. Tyto kabelky jsou výrazným prvkem, takže k nim zvolte raději oblečení v neutrálních barvách, aby výsledný dojem nebyl příliš kýčovitý. Pokud si ale se svými doplňky pohrajete, zaručujeme vám, že budete královnou ulic.

Dejte šanci lehkým materiálům

Nejpříjemnějším materiálem na léto je bezesporu textil. Jeho výhodou je, že se snadno udržuje, a kromě toho, těmto kabelkám a taškám sluší úplně vše. Zajímavým prvkem ve vašem šatníku bude dámská pletená ledvinka v bílé barvě nebo kabelka do ruky z rifloviny.

Pokud však chcete něco opravdu originálního, kupte korkovou kabelku. Je opravdu lehká, příjemná na dotek a také voděodolná. Zamilujete si její jemné přírodní motivy a vzory, díky kterým je krásným a decentním doplňkem. Troufnete si na ni?

2724-1_crossbody-damska-kabelka-v-korkovem-designu-se288-8

Přivítejte léto s novou letní kabelkou

Když kupujete novou letní kabelku, stačí se řídit jednoduchými pravidly. Promyslete si typ kabelky, materiál, barvu a celkový design. Kabelka vás však musí nějak oslovit, něčím zaujmout. Zkrátka musíte cítit, že je to ta pravá. Udělejte si radost a vyberte takovou, se kterou bude vaše léto dokonalé. Jestliže stále váháte, podívejte se na naši nabídku. A dovolená může začít!