Objevte kouzlo letních doplňků, které posunou váš módní styl o úroveň výš

Občas se zdá, že se slunečnými dny se tak trochu zastavil čas. Pracovní shony vystřídaly letní dovolené a lidé si chtějí vychutnat své volno opravdu naplno. A právě léto je nejvhodnější čas, kdy můžete vyzkoušet něco nového. Třeba to, že si pohrajete se svým módním stylem a letními doplňky.

Procházka u moře, toulání se historickými uličkami měst, piknik, grilování s přáteli,… V prázdninových měsících máme mnoho příležitostí, kdy se můžeme hezky obléct. A jak se říká, šaty dělají člověka. Jenže tím hlavním gró vašeho osobitého stylu není oblečení, ale právě doplňky, které dotvářejí celkový dojem. Máte přehled v tom, jak je využít?

šátek

Proč právě letní doplňky? Na detailech záleží!

Můžete mít šaty za tisíce, ale pokud si nedáte záležet právě na doplňcích, nikdy nedosáhnete vizáže ala Pretty Woman. Mnoho žen se jich bojí, s těmi správně zvolenými však můžete potlačit své nedostatky, a naopak zvýraznit své přednosti. Čím se tedy řídit, když vybíráte vhodný letní doplněk?

  • Řiďte se tím, co máte ve skříni: jestliže si chcete koupit nové doplňky, pořádně proberte šatník a zjistěte, jaké poklady v něm vlastně máte. Obecně je lepší, když šperk či doplněk můžete zkombinovat s různými kousky. Někdy se však stane, že objevíte opravdový skvost, přestože se hodí jenom k vašim oblíbeným šatům.
  • Vezměte v úvahu svůj vkus: je jasné, že ženy, preferující minimalismus, nebudou dávat přednost něčemu výraznějšímu. Při koupi přemýšlejte, jestli daný doplněk opravdu budete nosit, protože by byla škoda, aby se vám pak válel v šuplíku. Případně podobný doplněk můžete vyzkoušet u své kamarádky či v obchodě.
  • Přemýšlejte, k jaké příležitosti ho budete nosit: jste pozvaní na svatbu a přemýšlíte o vhodném doplňku? V tom případě zvolte raději decentní a jemné šperky. Hravé kombinace a přívěsky různých tvarů si nechte třeba na neformální párty s přáteli. Hlavně nezapomínejte na heslo: všeho s mírou.
  • Najděte doplněk, co má duši: dejte si záležet na výběru doplňku a nechte ho, aby vás oslovil. Po jakém kousku opravdu toužíte? Někdy je to třeba zdánlivě obyčejný šátek, který budete hrdě nosit i několik let. Záleží jenom na vás.

3543_letni-damsky-barevny-satek-s-puntiky-180x72-cm-tmave-modra

Šperky, kam se podíváš

Podpořte svou osobnost jedinečným šperkem! V létě, kdy vynosíte různé šaty a topy, vám rozhodně přijde vhod. Na běžné nošení se toho nebojte a k větším výstřihům klidně zvolte něco výraznějšího. Náhrdelník či náušnice se tak stanou dominantou vašeho outfitu, která může odvést pozornost od problémových partií.

Některé ženy spíše sází na jednoduchost. Pokud k nim také patříte, můžete zvolit doplňky ve formě náramků a hodinek v zlaté i stříbrné barvě. Jedná se o nadčasový šperk, který můžete zvolit téměř na každou příležitost. Zkuste skloubit praktičnost s elegancí a zaručeně uspějete.

4284_skyline-damska-darkova-sada-zlate-hodinky-s-naramky-mp0001

Léto volá po šátcích!

Šátky v létě? Možná máte pocit, že jsme se zbláznili. V ranních a večerních hodinách vám ale určitě přijdou vhod, navíc jimi můžete oživit svůj outfit. Nebojte se vrstvení. K letním šatům můžete zvolit lehký kardigan a šátek ve vaší oblíbené barvě. Puntíky, květinové vzory nebo klasika v jedné barvě? Zásoba šátků se vždycky hodí. Popusťte uzdu své fantazii a udělejte z šátku nevšední letní doplněk.

Výhodou je také jejich variabilita. Naučte se je vázat různými způsoby nebo dejte šanci průvlekům a sponám. Některé šátky můžete dokonce zaplést do vlasů, díky čemuž vás na ulici jen tak někdo nepřehlédne.

Deštníky na nečekané přeháňky

Určitě to moc dobře znáte. Udělaly jste si dokonalý make-up, oblečení máte sladěné do posledního detailu a směle vyrazíte na schůzku. V tu chvíli nikoho nepotěší krátká, ale intenzivní deštivá přeháňka. Naráz jakoby celé vaše úsilí přišlo vniveč. Poučení pro příště? Vzít si do kabelky deštník.

Přitom právě deštník může být skvělým doplňkem. Výhodou je, že ho využijete i v dalších měsících. V létě s ním uděláte parádu právě při podobně nečekaných situacích. Dejte šanci hravým a veselým barvám a vzorům, díky kterým oživíte svůj outfit i v deštivých dnech.

Vzhůru za dobrodružstvím s novými letními doplňky!

Užijte si léto naplno, objevte svůj styl a vylepšete ho o nové letní doplňky, jako třeba letní šátky, šperky nebo veselé deštníky. Nezapomeňte se podívat do svého šatníku a popřemýšlet, k jakým outfitům se bude váš nový doplněk hodit. A vybírejte také srdcem. Protože správný doplněk vám může vydržet i několik let a bude vám připomínat krásné a radostné chvilky. Pokud stále vybíráte, podívejte se na naši nabídku, ze které si jistě vyberete.