Slyšíte to? Září klepe na dveře! A s ním i podzimní kabelky pro každou příležitost

Zoufáte si, že léto zase uteklo rychlostí blesku? I nám se bude stýskat po horkých dnech plných zmrzliny, radovánek a odpočinku. Všechno jednou skončí, ale je třeba to brát pozitivně a vykročit s úsměvem vstříc dalším dnům, i když někdy možná trochu sychravějším. Podzim totiž klepe na dveře, září se ujímá vedení a nás jistě čeká krásné babí léto.

podzim 1

Září může být začátkem mnohých z nás. Může to být skutečný začátek v nové práci či ve škole, ale také začátek, který jsme si stanovili my sami. Třeba se v něčem posunout, zdokonalit své dovednosti či vystoupit ze své komfortní zóny. Podzim zkrátka přináší další období, a je jen na nás, jak tohle období využijeme. Proč nezačít maličkostmi, díky kterým se budete cítit sebevědoměji? Zkrácení vlasů, ten svetr, co se vám už dlouho líbí, nebo originální doplněk?  Rozzařte svůj všední den třeba s novou podzimní kabelkou!

Vybíráte podzimní kabelku? Inspiraci hledejte v přírodě

Snad každá žena má svou oblíbenou kabelku, což muži většinou nechápou. Vždyť je to jen věc, kterou podle nich ani nepotřebujeme. Jenže ať chceme nebo ne, ta správná kabelka nás provází každým dnem. Bereme si ji do práce, na schůzku s kamarádkou či jen tak do města.

My, ženy, totiž potřebujeme různé drobnosti a vychytávky, které nám náročný den mnohdy ulehčí. A mít je hezky při ruce nás ušetří stresu. Jestliže i vy vybíráte novou podzimní kabelku, možná by se vám hodila menší inspirace. A kde jinde ji hledat, než právě v přírodě?

Vsaďte na barvy podzimu!

Ještě to chvilku potrvá, ale zanedlouho se příroda zbarví krásnými a sytými barvami. Stačí se projít lesem nebo parkem, kde můžete nasát tuto inspirativní a hřejivou atmosféru. Právě proto je teď nejlepší období, kdy můžete nosit výraznější kousky. Jestliže se chcete vyhnout kýčovitému efektu, dejte si pozor, abyste barevnou kabelku zkombinovali třeba se sakem v neutrálním odstínu. Na podzim se tedy barev nebojte. Může to být třeba hořčicově žlutá, vínová či petrolejová.

4452_jgl-horcicove-zluty-damsky-kabelkovy-dvouset-kabelka-pres-rameno-a-crossbody

Pokud máte raději umírněnější odstíny, určitě si oblíbíte různé tóny hnědé, která je tak typická právě pro podzim. Je libo kávovou, koňakovou nebo třeba pískovou?  Hnědá barva je střízlivá, nevtíravá, ale také v člověku vzbuzuje pocit bezpečí a míru. Avšak pozor, rozhodně bychom to s ní neměli přehánět, jinak se může stát, že budete vypadat příliš vážně a usedle. Zkrátka jak se říká, všeho s mírou.

Rozveselte svůj outfit hravými vzory

Přestože už se s námi léto pomalu loučí, nemusíte se nutně vzdávat květů a výrazných vzorů. Podzim má tu výhodu, že je neskutečně variabilní. Oživte svůj obvyklý model originálním kouskem, který zaujme všechny okolo. Co zkusit nápadné žluté či modré květy? Podobná podzimní kabelka se stane veselým prvkem vašeho šatníku.

Popusťte uzdu své kreativitě a dejte se do tvoření svého outfitu. Můžete vyzkoušet různé barevné kombinace, pohrát si s doplňky a dodat tomu šmrnc neobvyklou kabelkou. I když jdete jen na nákup, zkuste to pojmout trochu jinak a vzít si s sebou textilní tašku v malovaném designu s prvky podzimu.

Přírodní materiály hrají prim

Jestliže hledáte podzimní kabelku, určitě dejte šanci přírodním materiálům. Nejen, že vás překvapí svými specifickými vlastnostmi, ale také hezky korespondují s okolní přírodou a typickými podzimními barvami.

Neobvyklým materiálem je například korek, který se může chlubit vlastnostmi, jako je voděodolnost a lehkost. Na dotek je přitom velice příjemný. Pokud chcete zaujmout, korková kabelka bude rozhodně správnou volbou. Pro ty, co zůstávají věrní klasice, jsou tu kožené kabelky. Hezky se udržují a odolají zubu času, takže se vlastně jedná o perfektní investici, která vám bude dělat radost po mnoho let.

507_korkova-mentolove-zelena-damska-kabelka

Oživte svůj šatník novou podzimní kabelkou

Stále vybíráte? Nezoufejte! Stačí trochu hledat a jistě najdete tu pravou. Nezapomeňte, že podzimní kabelka by měla hrát veselými barvami a vzory, ale samozřejmě dejte na svou intuici. Ta vás nikdy nezradí. Pro inspiraci se můžete podívat na naši nabídku, ze které si určitě vyberete. Tak vzhůru do víru podzimu!