Vychutnejte si léto opravdu naplno a vyrazte k vodě s originální plážovou taškou!

Léto je v plném proudu! Po usilovné práci konečně nastal čas vysněné dovolené, na kterou jste se těšili celý rok. Nezáleží na tom, jestli se chystáte do zahraničí, nebo raději prozkoumáte krásy naší republiky. Tohle je čas hlavně pro vás, takže ho využijte dle libosti. Bez výčitek můžete proležet celý den třeba u bazénu, který je v horkých dnech tím nejlepším kamarádem.

plaz 1

Pokud plánujete delší pobyt u vody, rozhodně byste měli pouvažovat nad novou plážovou taškou. Říkáte, že si vystačíte s obyčejnou igelitkou? Tu ovšem nemáte vždy po ruce, navíc má nepříjemný zvyk se trhat v těch nejnevhodnějších situacích.  Buďte styloví i u vody a vyberte tašku, která vám může dělat radost i po mnoho let. Můžete si být jistí, že ji nedáte z ruky.

Plážová taška nejen pro plážové povaleče

Abyste plážovou tašku využili, nemusíte hned letět k moři. Bohatě stačí celodenní koupání na koupališti nebo někde v rybníce. Naráz zjistíte, kolik věcí s sebou vlastně potřebujete. A pokud s sebou berete i děti, je jich dvakrát tolik. V čem se skrývá jejich kouzlo?

3933_velka-plazova-taska-ruzova-se-zlatou-kotvou-wf14

Důvody, proč si pořídit plážovou tašku

Není taška jako taška. Možná, že vám stačí ta klasická nákupní. Nevýhodou ovšem je, že do ní nedáte takové množství, jako do tašky plážové. Ta má však i jiné výhody. Chcete vědět jaké?

  • Je ekologická – přiznejme si to narovinu, igelitové tašky k přírodě příliš ohleduplné nejsou. V dnešní době už se od nich naštěstí tak trochu upustilo. Proč kupovat tenké a trhající se tašky pořád dokola? My dáváme palec nahoru plážové tašce, která je vyrobená z kvalitního textilu. Díky tomu se může pyšnit vlastnostmi, jako je pevnost a zároveň lehkost. Vydrží vám klidně několik let, takže se jedná o investici, která se opravdu vyplatí. Příroda vám za to poděkuje!
  • Oceníte její velikost – i když dělají parádu, malé batůžky a kabelky nechte pro jednou doma. K bazénu obvykle potřebujete hromadu věcí, od ručníku až po oddechovou knížku. S dětmi se toho naskládá tolik, že to pomalu vypadá, jako byste se stěhovali na druhý konec světa. V těchto případech využijete tašku, do které se vejde třeba i deka. Všechny věci tak budete mít hezky při ruce, ale zároveň budou uložené v jednom prostoru. Výhodou je i skladnost tašky, kterou v případě potřeby prostě složíte.
  • Je variabilníplážovou tašku nemusíte nosit jenom k vodě. Díky její velikosti ji využijete také na kratší pobyty, výlety a pikniky. Mimoto si ji můžete přibalit i na větší nákupy. Nemusíte se tedy bát, že by vám jen tak ležela ve skříni. Zkrátka bude vždycky při ruce, a to se vyplatí, no ne?

2700_velka-moderni-plazova-taska-tmave-modra-417

Vzory, co se neomrzí

K létu bezesporu patří veselé barvy a vzory, takže se jich určitě nebojte. Plážová taška není úplně typický doplněk, takže s klidným svědomím můžete vybrat něco odvážnějšího. K létu se budou hodit světlé barvy, jako je například žlutá. Co se týče vzorů, moře a prázdninovou náladu vám přiblíží plážová taška s kotvou, ale zaujmout by vás mohl i příjemný květinový motiv, který se hodí téměř ke všemu.

Jestliže toužíte po něčem umírněnějším, vsaďte na neutrální design. Skvělou volbou bude károvaná taška, případně můžete zvolit kombinaci tlumenějších barev. Nemusíte se za každou cenu nutit do výrazných motivů. Záleží jen na vás a vašem vkusu.

Připravte se na koupání s plážovou taškou!

Zažijte nezapomenutelný den plný smíchu, koupání a radovánek. Vytvořte si se členy své rodiny krásné vzpomínky a užijte si léto naplno. Plážová taška vám může mnohé usnadnit, tak neváhejte a vyberte tu pravou, která vás bude věrně provázet při vašich cestách. Oceníte zejména její praktičnost, ale jistě vám bude sympatická i po ekologické a vzhledové stránce. Pokud stále váháte, udělejte si radost a podívejte se na naši nabídku plážových tašek. A léto může začít!