Že by čas na změnu? Objevte stylovou kabelku, díky které zazáříte

Ženy a kabelky, to je snad věčné téma. Vlastně už proces vybírání a následná koupě je pro nás svým způsobem relax a terapie v jednom. A proč právě kabelky? Kdo ví. Možná je to tím, že kabelka s námi tráví většinu dne. Bereme si ji do práce, do města, na rande,… Je pro nás tak trochu zvláštním důvěrníkem, který skryje nejedno tajemství. A hlavně se dá do ní schovat spousta užitečných maličkostí, které pro přežití v tomto světě zkrátka potřebujeme.

Kabelka 2

Co všechno je třeba zvážit, když kupujete novou kabelku? Nejprve je dobré vědět, k jaké příležitosti ji chcete nosit. Dále byste měly vzít v úvahu i materiál, velikost, typ kabelky a váš preferovaný módní styl. A právě ten je mnohdy opomíjený, přestože vás může v lecčem inspirovat.

Hledáte stylovou kabelku? Přizvěte si na pomoc inspiraci!

Přemýšlely jste někdy nad tím, co je to vlastně styl? Americký scénárista, režisér a herec Orson Welles to řekl jasně: „Styl je vědět kdo jste, co chcete říct a neodsuzovat.“

Móda jako taková má dlouhou historii, ale módní průmysl se začal utvářet až v 17. století v Paříži, přesněji řečeno za jeho podobu vděčíme hlavně králi Ludvíkovi XIV. Samotné módní trendy určovaly osobnosti jako Coco Chanel, Christian Dior, Giorgio Armani či Tom Ford. V dnešní době si můžete vybrat z nepřeberného množství módních stylů, ve kterých se budete cítit dobře. Pokud se v nich příliš nevyznáte, nezoufejte. Nemusíte je kopírovat, stačí se jimi inspirovat. Vybrat stylovou kabelku nemusí být žádná věda.

Elegance vládne světu

Tíhnete spíše k umírněnějším kouskům, milujete jednoduchost a nepřeháníte to s doplňky? Chcete být zkrátka dámou za každé situace. Možná vás osloví francouzský, business či preppy styl. Jejich základem je minimalismus a elegantní nadčasovost.

Francouzky to zkrátka umí, takže sází na neutrální barvy a přirozenost. Business styl se zase pyšní jistou důstojností, takže bude vhodný pro všechny jedince, kteří chtějí zapůsobit, ale přitom si zachovají vážnou tvář. Preppy styl vznikl v 50. letech v USA, kdy se studenti prestižních univerzit chtěli odlišit od ostatních. Také sází na umírněnost, ale povoluje například pastelové odstíny a decentní vzory.

4584_elegantni-bila-matna-kabelka-se-zlatymi-doplnky-s7-grosso

Je libo trochu extravagance?

Jste naopak nespoutaná a energická osobnost, která musí ukázat svůj životní postoj i navenek? Pro odvážné je tu boho, hippie a rockový styl. Všechny mají něco do sebe, připravte se však na to, že vás jen tak někdo nepřehlédne. Tyto styly jsou odvážné, takže bez obav můžete využít svou kreativitu.

Bohémský, neboli boho styl, vznikl už v 19. století. Zaujme vás výraznými vzory, ornamenty, třásněmi a pestrými barvami. Jeho poznávacím znamením je nespoutanost a radost ze života. Pro hippie styl jsou zase typické indiánské a africké motivy, zemité barvy, přírodní materiály a batika. Naopak rockerky by se měly zaměřit zejména na černou a červenou, případně na metalické barvy, které dodají outfitu ten správný šmrnc.

4884_korkova-crossbody-damska-kabelka-ck-001-cork-1

Stylová kabelka nejen pro tento rok

Hledáte něco univerzálního a nechcete se škatulkovat do určitého stylu? Tento rok je trendy udržitelnost a kvalita. Pomalu se ustupuje od fast fashion, což se dá jednoduše přeložit jako levná a méně kvalitní móda. Je čas na změnu!

Dejte šanci kvalitním materiálům, jako je například kůže. Překvapí vás svou odolností a jednoduchou údržbou. Koženou kabelku stačí lehce přetřít vlhkým hadříkem. Investujte do stylové kabelky, která vám bude dělat radost mnoho let.

Stylová kabelka pro každou příležitost

Vybíráte stylovou kabelku? Dejte šanci módním trendům, které jsou oblíbené už desítky let. Vyberou si jak elegantní dámy, tak ženy s duší rebelky. Ozvláštněte svůj outfit třeba veselým kouskem v boho stylu nebo se inspirujte minimalistickým stylem Francouzek. Záleží jen na vás a vašem vkusu. Na druhou stranu… proč nevyzkoušet něco nového? Pro inspiraci se podívejte na naši nabídku, kde jistě najdete tu pravou.